Hobitants

Hobitants on mõeldud regulaarseks tantsimise õppimiseks täiskasvanutele ja noortele alates gümnaasiumi klassidest.

Selles treeninggrupis toimub pidev tegelemine kehatreeninguga. Arendatakse jätkuvalt koordinatsiooni, jõudu, osavust, tasakaalu, rütmitaju, painduvust, kiirust, kehahoidu ja muusikalist kuulmist. Toimub ka tantsuspordi tehnikaelementide täiustamine ning uute figuuride ning järjest keerukamate ja tehniliselt raskemate tantsukavade õppimine standard- ja ladina-ameerika kümnes tantsus (aeglane valss, tango, viini valss, aeglane fokstrott, quickstep, samba, cha-cha-cha, rumba, paso doble ja jive).

Treeningutel osalemine pakub mõõdukat füüsilist, emotsionaalset ja sportlikku pinget. Treeningprotsessi kuuluvad rühmatunnid (nii tantsutrennid kui ka erinevad koreograafiatunnid ja üldkehalise ettevalmistuse treeningud), individuaaltunnid ning tantsulaagrid. Soovi korral on võimalus osaleda täiskasvanutele korraldatavatel tantsuvõistlustel, kus võistlusklassid koostatakse vastavalt vanusele ja tantsuoskuse tasemele.

Hooajal 2019/2020 toimub hobigrupi tund teisipäeviti kell 19.30-21.00 Tartu Mart Reiniku Kooli aulas, Riia mnt 25. Tundi juhendab Hele Siilak. Esimene tund toimub 19. septembril.

Registreeri siin

Lisainformatsioon:

Hele Siilak
51 36169
hele@dcstiil.ee