2006/2007 võistlushooaeg algas

21
Oct
2006

28.-29.oktoobril Moskvas “Russian Open”`il standardtantsudes tulid Marko Mehine & Maria Fessai 18.-19.kohale 331 paari konkurentsis. Alari Lukk & Dina Sõritsa tulid 51.-54.kohale.
22.oktoobril võistlesid meie klubi paarid edukalt alla 21 aastaste klassis turniiril “Zelta Rudens” Riias: standardtantsudes Marko Mehine & Maria Fessai 2.koht,Alari Lukk & Dina Sõritsa 4.Hardi Rikand & Laura Kask 8.koht ja ladinaameerika tantsudes Andrei Vavilov & Terje Piho 4. koht. Palju õnne!
21.oktoobril traditsioonilisel tantsuturniiril “Sigulda Rudens” tulid Mirko Vavrenjuk & Marilin Noorem JUN I C klassi standardtantsude võitjaks ja ladinaameerika tantsudes neljandaks ja Karl Kristofer Kurruk & Angela Aland ST-tantsudesteiseks ja LA-tantsudes üheksandaks. Palju õnne ja soovime noortele tantsusportlastele palju edukaid võistlusi!
7.-8.oktoobril Peterburis toimunud rahvusvahelisel turniiril “Sügisrütmid” tulid Juri & Margarita Kagan ladinaameerika tantsudes 2. ja standardtantsudes 4.kohale.Juri & Rita on 20. tantsupaar, kes on meie klubist rahvusvahelisse klassi jõudnud. Selle tähiseni jõudis tantsupaar käesoleva aasta kevadel. Häid tulemusi alanud hooajaks!
30.septembril Riga Open`il täiskasvanute standardtantsudes tulid Marko Mehine & Maria Fessai viiendaksArtur Lubin & Birgit Usin 16.-17. ja Hardi Rikand & Laura Kask 21.kohale. Võistles 35 tantsupaari.
Alari Lukk & Dina Sõritsa jagasid 13.-14.kohta Ungari paariga European Cup`il standardtantsudes Helsingis 23.septembril. Tulemused!
Juri & Rita Kagan tulid Poolas Karkonosze Open 2006 standardtantsudesseitsmendaks ja ladinaameerika tantsudes 16.kohale, võistles vastavalt 51 ja 48 paari. Hardi Rikand & Laura Kask tulid noorteklassi ST-tantsudes kolmandaks ja täiskasvanute hulgas neljateistkümnendaks, noorteklassi LA-tantsudesüheksandaks ja täiskasvanute hulgas 32.kohale. Hardi & Laura võitsid A klassi standardtantsude võistluse. Palju õnne!
Tulemused!
Roman Mayer & Siret Siilak tulid üheksandaks IDSF International`il Ungaris Kistelekis. Tulemused
Martin Parmas & Kaisa Oja tulid Tokios 17.septembril peetud proffide standardtantsude MM-il 23. kohale 42 paari konkurentsis. Samas peetud Japan Open`il tulid Martin & Kaisa kaheteistkümnendaks üle 150 paari hulgas. Palju õnne!
Martini & Kaisa kõik võistlustulemused ja fotod! MM-i tulemusi vaata siit!
16.-17.septembril toimunud VII Supadance Polish Cup 2006 Varssavis tulid alla 21.a. LA-tantsudes Andrey Vavilov & Terje Piho 7.kohale 46 paari hulgas ja täiskasvanute 63 paari hulgas 28.kohale. Mirko Vavrenjuk & Marilin Noorem tulid JUN I klassi ST-tantsudes neljateistkümnendaks ja LA-tantsudes 24.kohale, võistles vastavalt 23 ja 26 paari. Vaata tulemusi!
Hooaeg algas Roman Mayerile & Siret Siilakule 9.septembril toimunud IDSF International`i standardtantsude võiduga Bratislavas, kus võistles 48 tantsupaari. Palju õnne ja pind päkka järgmistelgi võistlustel! Fotod!
Alari Lukk 6 Dina Sõritsa tulid 9.-10.septembril Gomelis peetud MK-etapil standardtantsudes neljandaks 33 paari konkurentsis. Fotod
Andrey Vavilov & Terje Piho tulid samadel võistlustel noorteklassi LA-tantsudesviiendaks. Võistles 23 tantsupaari. Õnnitleme!

Romani & Sireti kõik võistlustulemused!
Alari & Dina kõik võistlustulemused!
Andrey & Terje kõik võistlustulemused!
Juri & Rita kõik võistlustulemused!
Hardi & Laura kõik võistlustulemused!
Marko & Maria kõik võistlustulemused!