Võistlustantsuliit valis 2005.a. aasta parimaid

30
Dec
2005

Selle aasta parim tantsupaar on järjekordselt meie klubist Marko Mehine & Maria Fessai, kes tulid selle aasta kolmekordseteks Eesti noorteklassi meistriteks ja täiskasvanute 10-tantsu meistriks. Noorte MM-il tulid Marko ja Maria kaks kordakuuendaks ja täiskasvanute 10-tantsu MM-il 14.kohale. Parimaks treeneriks valiti EVTL-i poolt meie klubi peatreener Jaan Siilak. Palju õnne! Täname Eesti Võistlustantsu Liitu piduliku koosviibimise eest “Cafe Amsterdamis” ja saavutatut meenutavate teenete plaatide eest!
Loe veel Sportnetist ja ETV Spordist!

Traditsiooniliselt pidas Tartu linnavalitsus eesotsas linnapea pr.Laine Jänesegameeles oma parimaid: tänumeened ja lilled saavutatu eest said tantsupaaridMartin Parmas & Kaisa OjaMarko Mehine & Maria Fessai ja treenerid Jaan & Hele Siilak. Tartu Spordiliit valis kolm aasta parimat spordiklubi, millest üks ontantsuklubi “Stiil” – saavutatut jääb meenutama teeneteplaat. Martin Parmas & Kaisa Oja 6.kohta elukutseliste tantsijate 10-tantsu EM-il premeeriti 10 000 krooniga kummalegi tantsusportlasele.
Täname Tartu linnavalitsust kauni austamisõhtu eest “Atlantises”!

Saladus, mille abil Sa elus võid kõike saavutada,
on kõigepealt tugev soov midagi saavutada,
siis uskumine ja kindlustunne, et saad sellega hakkama,
siis peab Sul teadvuses olema selge, kindel ideaal
ja Sa pead nägema, kuidas see sammhaaval teoks saab,
ilma et kordagi kahtleksid või lakkaksid uskumast.
/Eileen Caddy/

Palju õnne ja edu ka uuel aastal!