Roman & Siret IDSF World Cup`il ST-tantsudes viiendad

25
Apr
2004

2004.a. ST-tantsude Maailma Karika võitsid IDSF jooksva edetabeli liidridDomenico Soale & Giola Cerasoli (Itaalia), teiseks tuli Venemaa paar IDSF jooksva edetabeli kuues Maxim Kotlov & Elena Uspenskaja, kolmandaks Moldova paar IDSF edetabeli 11. Ivan Zderciuk & Olga Ciubari. 4.koht läks Poola paarile Andrzej Sadecki & Karina Nawrot (IDSF edetabeli 14.), viiendad Roman Mayer & Siret Siilak – IDSF edetabelis 15.koht ja 6.kohale tuli Sloveenia esipaar Domen Krapez & Monica Nigro, kes on IDSF jooksva edetabeli seitsmendad. Võistlesid 20 riigi esindajad. Samas peetud IDSF International Open`il tulid Roman & Siretsamuti viiendaks 73 paari hulgas. Võitjateks tuli Venemaa tantsupaar Maxim Kotlov & Elena Uspenskaja. Vaata http://www.spaeker.de/